Alice Cullen

18. února 2009 v 16:35 | Tw!L!ghT |  Postavy
http://baratretinova.blog.cz
Alice Cullen
Celé jméno: Marie Alice Brandon Cullen
Stav: Upír
Datum narození: 1901 (?)
Datum změny na upíra: Někdy v roce 1920. Bylo jí 19 let.
Původně z: Biloxi, Mississippi
Barva vlasů: Černá
Barva očí: Barva je závislá na její "žízni" zlatá/černá (čím tmavší tím je žízeň větší)
Výška: 155 cm ???

Fyzický popis: podobá se elfovi, šíleně hubená, velmi jemné rysy, vlasy jsou sytě černé, ostříhané nakrátko a rozježené všemi směry
Speciální talenty: Může vidět do budoucnosti
Povolání: Aktuálně se zapsala na střední školu ve Forks
Rodinní příslušníci: Žije v manželském svazku s Jasperem - adoptovaný člen Cullenovy rodiny. Sestra Cynthia a jedna neteř.
Zdroj změny: Dělník v mentálním azylu - jméno neznámé
Koníčky: Miluje nakupování

Osobní historie: Alice byla držena v mentálním azylu kvůli své schopnosti vidět do budoucnosti. Stala se oblíbenkyní upíra, který pracoval v budově. James, lovec a upír, se rozhodl jí ulovit, protože věděl, že je blízká upírovi z azylu. Jakmile to jejímu příteli-upírovi bylo jasné, že ji James honil, osvobodil Alici a změnil ji před tím, než ji mohl James zabít. James ho proto zabil místo ní. Ona neměla žádné vzpomínky na tyto události a byla zanechána úplně sama, aby zjistila v co byla proměněna a co vše s tím je spojeno.

V jedné ze svých vizí uviděla Jaspera a poznala , že ji potřebuje aniž by to on sám tušil. On něco hledal a Alice mu to,co hledal poskytla. Oni se našli v roce 1948 a do roku 1950 našli Carlisleho, pomoci její vize.

Od té doby se staly členy rodiny. Alice a Jasper formálně vystupovali jako manželé ale ne jako Rosalie a Emmett,celkem jednou.

Alice s Bellou se stali dobrými přítelkyněmi skrz její sdružení s Edwardem. V roce 2006 kdy Cullenovi opustili Forks jeAlice ten, kdo se první vrací zkontrolovat Bellu. Alice také cestuje do Itálie s Bellou zachránit Edwardův život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mas radši edwarda nebo bellu?

Edwarda Cullena !!! 78.1% (313)
Bellu !! 21.9% (88)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama